google-site-verification=5lz-niOfBQ-d3iVv4Epn5ItbK1lp_G_mUhmjFOX9M0E
 
 

Předem bychom Vám v této době chtěli popřát pevné zdraví a pokud je to jen možné, tak třeba i trochu odpočinku od shonu, který je neustále kolem nás. Třeba v této nelehké době si uvědomíme, co je opravdu důležité.

V rámci naší práce jsou pro nás důležité ceny energií a i proto děkujeme, že jste nám dali důvěru a využíváte naše služby. Pokud byste měli jakékoli otázky v rámci vašich odběrných míst, nebo byste chtěli do poptávkového řízení zapojit další odběrná místa,  kontaktujte nás přes naši infolinku, nebo pomocí formuláře. Jsme Vám plně k dispozici. Velice si také vážíme Vašeho názoru –pokud máte nějaké podněty k naší práci, rádi si je vyslechneme. Snažíme se neustále zlepšovat a k tomu nám nejvíce pomáhá zpětná vazba od Vás – našich klientů.

Dlouholetí klienti

Jak už bylo řečeno, chápeme, že stávající situace není jednoduchá a musíte nyní asi řešit hodně důležitých věcí. Proto ceny Vašich energií nechte zase na nás. V současné době je díky situaci ve světě a cenám na velkoobchodním trhu ideální čas pro  další kolo poptávkového řízení u smluv končících v letošním roce a zafixování ceny na další smluvní období. Výsledek tohoto poptávkového řízení v současné době rozesíláme korespondenčně našim klientům domů. Jedná se o cenové podmínky na další smluvní období. Pokud máte k tomuto tématu dotazy, kontaktujte nás.

 

Průběh dalšího kola poptávkového řízení:

 

  1. Výsledek posíláme adresně na adresu klientů

  2. Následně má klient 14 dní pro případné námitky

  3. Administrace smlouvy nebo dodatků pro další smluvní období

  4. Předání smluv a dodatků na dodavatele

  5. Rezervace ceny pro následující smluvní období

  6. Následný servis od naší společnosti po dobu smluvního vztahu

 

Jestliže máte nějaké dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

V případě nespokojenosti formulář pro výpověď ve 14 dnech

 

ZDE:

V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je:

 

Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát – oddělení ADR
Štěpánská 15
120 00 Praha 2

 

Email: adr@coi.cz
Web: adr.coi.cz

JSME VÁM PLNĚ K DISPOZICI

ZAVOLEJTE NA NAŠI INFOLINKU NEBO NÁM NAPIŠTE 

KONTAKTNÍ 
FORMULÁŘ
Chcete nám něco poslat: foto
Chcete nám něco poslat: PDF
Kdy můžeme zavolat?

Děkujeme. Budeme Vás kontaktovat.